Класиране Група A

  отбор м п р з гр т
Германия Германия 10 10 0 0 34 - 7 30
Турция Турция 10 5 2 3 13 - 11 17
Белгия Белгия 10 4 3 3 21 - 15 15
Австрия Австрия 10 3 3 4 16 - 17 12
Азербайджан Азербайджан 10 2 1 7 10 - 26 7
Казахстан Казахстан 10 1 1 8 6 - 24 4
03 септември | 19:00 Казахстан Казахстан 0 - 3 Турция Турция
03 септември | 21:45 Белгия Белгия 0 - 1 Германия Германия
07 септември | 21:00 Турция Турция 3 - 2 Белгия Белгия
07 септември | 21:30 Австрия Австрия 2 - 0 Казахстан Казахстан
07 септември | 21:45 Германия Германия 6 - 1 Азербайджан Азербайджан
08 октомври | 19:00 Казахстан Казахстан 0 - 2 Белгия Белгия
08 октомври | 21:30 Австрия Австрия 3 - 0 Азербайджан Азербайджан
08 октомври | 21:45 Германия Германия 3 - 0 Турция Турция
12 октомври | 18:00 Азербайджан Азербайджан 1 - 0 Турция Турция
12 октомври | 20:00 Казахстан Казахстан 0 - 3 Германия Германия
12 октомври | 21:45 Белгия Белгия 4 - 4 Австрия Австрия
25 март | 21:30 Австрия Австрия 0 - 2 Белгия Белгия
26 март | 21:00 Германия Германия 4 - 0 Казахстан Казахстан
29 март | 20:30 Турция Турция 2 - 0 Австрия Австрия
29 март | 21:45 Белгия Белгия 4 - 1 Азербайджан Азербайджан
03 юни | 16:00 Казахстан Казахстан 2 - 1 Азербайджан Азербайджан
03 юни | 21:35 Австрия Австрия 1 - 2 Германия Германия
03 юни | 21:45 Белгия Белгия 1 - 1 Турция Турция
07 юни | 20:00 Азербайджан Азербайджан 1 - 3 Германия Германия
02 септември | 19:00 Азербайджан Азербайджан 1 - 1 Белгия Белгия
02 септември | 20:00 Турция Турция 2 - 1 Казахстан Казахстан
02 септември | 21:45 Германия Германия 6 - 2 Австрия Австрия
06 септември | 18:00 Азербайджан Азербайджан 3 - 2 Казахстан Казахстан
06 септември | 21:30 Австрия Австрия 0 - 0 Турция Турция
07 октомври | 19:00 Азербайджан Азербайджан 1 - 4 Австрия Австрия
07 октомври | 21:30 Турция Турция 1 - 3 Германия Германия
07 октомври | 21:45 Белгия Белгия 4 - 1 Казахстан Казахстан
11 октомври | 19:00 Казахстан Казахстан 0 - 0 Австрия Австрия
11 октомври | 20:00 Германия Германия 3 - 1 Белгия Белгия
11 октомври | 20:00 Турция Турция 1 - 0 Азербайджан Азербайджан

Класиране Група B

  отбор м п р з гр т
Русия Русия 10 7 2 1 17 - 4 23
Ейре Ейре 10 6 3 1 15 - 7 21
Армения Армения 10 5 2 3 22 - 10 17
Словакия Словакия 10 4 3 3 7 - 10 15
Македония Македония 10 2 2 6 8 - 14 8
Андора Андора 10 0 0 10 1 - 25 0
03 септември | 18:00 Армения Армения 0 - 1 Ейре Ейре
03 септември | 19:30 Андора Андора 0 - 2 Русия Русия
03 септември | 21:30 Словакия Словакия 1 - 0 Македония Македония
07 септември | 18:00 Русия Русия 0 - 1 Словакия Словакия
07 септември | 21:00 Македония Македония 2 - 2 Армения Армения
07 септември | 21:45 Ейре Ейре 3 - 1 Андора Андора
08 октомври | 18:00 Армения Армения 3 - 1 Словакия Словакия
08 октомври | 20:00 Андора Андора 0 - 2 Македония Македония
08 октомври | 21:45 Ейре Ейре 2 - 3 Русия Русия
12 октомври | 18:00 Армения Армения 4 - 0 Андора Андора
12 октомври | 21:30 Словакия Словакия 1 - 1 Ейре Ейре
12 октомври | 21:30 Македония Македония 0 - 1 Русия Русия
26 март | 17:00 Армения Армения 0 - 0 Русия Русия
26 март | 21:00 Андора Андора 0 - 1 Словакия Словакия
26 март | 21:45 Ейре Ейре 2 - 1 Македония Македония
04 юни | 18:00 Русия Русия 3 - 1 Армения Армения
04 юни | 21:15 Словакия Словакия 1 - 0 Андора Андора
04 юни | 22:30 Македония Македония 0 - 2 Ейре Ейре
02 септември | 19:00 Андора Андора 0 - 3 Армения Армения
02 септември | 19:00 Русия Русия 1 - 0 Македония Македония
02 септември | 21:45 Ейре Ейре 0 - 0 Словакия Словакия
06 септември | 18:00 Русия Русия 0 - 0 Ейре Ейре
06 септември | 21:00 Македония Македония 1 - 0 Андора Андора
06 септември | 21:15 Словакия Словакия 0 - 4 Армения Армения
07 октомври | 18:00 Армения Армения 4 - 1 Македония Македония
07 октомври | 21:15 Словакия Словакия 0 - 1 Русия Русия
07 октомври | 22:30 Андора Андора 0 - 2 Ейре Ейре
11 октомври | 20:45 Ейре Ейре 2 - 1 Армения Армения
11 октомври | 20:45 Русия Русия 6 - 0 Андора Андора
11 октомври | 20:45 Македония Македония 1 - 1 Словакия Словакия

Класиране Група C

  отбор м п р з гр т
Италия Италия 10 8 2 0 20 - 2 26
Естония Естония 10 5 1 4 15 - 14 16
Сърбия Сърбия 10 4 3 3 13 - 12 15
Словения Словения 10 4 2 4 11 - 7 14
Северна Ирландия Северна Ирландия 10 2 3 5 9 - 13 9
Фарьорски острови Фарьорски острови 10 1 1 8 6 - 26 4
11 август | 20:00 Естония Естония 2 - 1 Фарьорски острови Фарьорски острови
03 септември | 20:00 Фарьорски острови Фарьорски острови 0 - 3 Сърбия Сърбия
03 септември | 21:30 Естония Естония 1 - 2 Италия Италия
03 септември | 21:45 Словения Словения 0 - 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
07 септември | 21:30 Сърбия Сърбия 1 - 1 Словения Словения
07 септември | 21:50 Италия Италия 5 - 0 Фарьорски острови Фарьорски острови
08 октомври | 21:30 Сърбия Сърбия 1 - 3 Естония Естония
08 октомври | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 0 - 0 Италия Италия
08 октомври | 21:45 Словения Словения 5 - 1 Фарьорски острови Фарьорски острови
12 октомври | 18:00 Фарьорски острови Фарьорски острови 1 - 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
12 октомври | 21:30 Естония Естония 0 - 1 Словения Словения
12 октомври | 21:50 Италия Италия 3 - 0 Сърбия Сърбия
25 март | 21:30 Сърбия Сърбия 2 - 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
25 март | 21:45 Словения Словения 0 - 1 Италия Италия
29 март | 21:30 Естония Естония 1 - 1 Сърбия Сърбия
29 март | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 0 - 0 Словения Словения
03 юни | 20:30 Фарьорски острови Фарьорски острови 0 - 2 Словения Словения
03 юни | 21:45 Италия Италия 3 - 0 Естония Естония
07 юни | 21:30 Фарьорски острови Фарьорски острови 2 - 0 Естония Естония
10 август | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 4 - 0 Фарьорски острови Фарьорски острови
02 септември | 21:45 Фарьорски острови Фарьорски острови 0 - 1 Италия Италия
02 септември | 21:45 Словения Словения 1 - 2 Естония Естония
02 септември | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 0 - 1 Сърбия Сърбия
06 септември | 21:30 Сърбия Сърбия 3 - 1 Фарьорски острови Фарьорски острови
06 септември | 21:30 Естония Естония 4 - 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
06 септември | 21:45 Италия Италия 1 - 0 Словения Словения
07 октомври | 21:45 Сърбия Сърбия 1 - 1 Италия Италия
07 октомври | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 1 - 2 Естония Естония
11 октомври | 21:45 Италия Италия 3 - 0 Северна Ирландия Северна Ирландия
11 октомври | 21:45 Словения Словения 1 - 0 Сърбия Сърбия

Класиране Група D

  отбор м п р з гр т
Франция Франция 10 6 3 1 15 - 4 21
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 10 6 2 2 17 - 8 20
Румъния Румъния 10 3 5 2 13 - 9 14
Беларус Беларус 10 3 4 3 8 - 7 13
Албания Албания 10 2 3 5 7 - 14 9
Люксембург Люксембург 10 1 1 8 3 - 21 4
03 септември | 21:00 Румъния Румъния 1 - 1 Албания Албания
03 септември | 21:15 Люксембург Люксембург 0 - 3 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
03 септември | 22:00 Франция Франция 0 - 1 Беларус Беларус
07 септември | 20:30 Беларус Беларус 0 - 0 Румъния Румъния
07 септември | 21:15 Албания Албания 1 - 0 Люксембург Люксембург
07 септември | 22:00 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 0 - 2 Франция Франция
08 октомври | 21:15 Люксембург Люксембург 0 - 0 Беларус Беларус
08 октомври | 21:30 Албания Албания 1 - 1 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
09 октомври | 22:00 Франция Франция 2 - 0 Румъния Румъния
12 октомври | 20:30 Беларус Беларус 2 - 0 Албания Албания
12 октомври | 22:00 Франция Франция 2 - 0 Люксембург Люксембург
25 март | 22:00 Люксембург Люксембург 0 - 2 Франция Франция
26 март | 20:15 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 2 - 1 Румъния Румъния
26 март | 21:00 Албания Албания 1 - 0 Беларус Беларус
29 март | 20:45 Румъния Румъния 3 - 1 Люксембург Люксембург
03 юни | 21:00 Румъния Румъния 3 - 0 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
03 юни | 21:50 Беларус Беларус 1 - 1 Франция Франция
07 юни | 20:00 Беларус Беларус 2 - 0 Люксембург Люксембург
07 юни | 21:15 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 2 - 0 Албания Албания
02 септември | 20:30 Люксембург Люксембург 0 - 2 Румъния Румъния
02 септември | 20:30 Беларус Беларус 0 - 2 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
02 септември | 22:00 Албания Албания 1 - 2 Франция Франция
06 септември | 21:15 Люксембург Люксембург 2 - 1 Албания Албания
06 септември | 21:15 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 1 - 0 Беларус Беларус
06 септември | 21:30 Румъния Румъния 0 - 0 Франция Франция
07 октомври | 21:00 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 5 - 0 Люксембург Люксембург
07 октомври | 21:30 Румъния Румъния 2 - 2 Беларус Беларус
07 октомври | 22:00 Франция Франция 3 - 0 Албания Албания
11 октомври | 21:00 Албания Албания 1 - 1 Румъния Румъния
11 октомври | 22:00 Франция Франция 1 - 1 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина

Класиране Група E

  отбор м п р з гр т
Холандия Холандия 10 9 0 1 37 - 8 27
Швеция Швеция 10 8 0 2 31 - 11 24
Унгария Унгария 10 6 1 3 22 - 14 19
Финландия Финландия 10 3 1 6 16 - 16 10
Молдова Молдова 10 3 0 7 12 - 16 9
Сан Марино Сан Марино 10 0 0 10 0 - 53 0
03 септември | 19:30 Молдова Молдова 2 - 0 Финландия Финландия
03 септември | 21:00 Швеция Швеция 2 - 0 Унгария Унгария
03 септември | 21:45 Сан Марино Сан Марино 0 - 5 Холандия Холандия
07 септември | 21:00 Швеция Швеция 6 - 0 Сан Марино Сан Марино
07 септември | 21:30 Холандия Холандия 2 - 1 Финландия Финландия
07 септември | 21:30 Унгария Унгария 2 - 1 Молдова Молдова
08 октомври | 20:00 Унгария Унгария 8 - 0 Сан Марино Сан Марино
08 октомври | 21:30 Молдова Молдова 0 - 1 Холандия Холандия
12 октомври | 18:30 Финландия Финландия 1 - 2 Унгария Унгария
12 октомври | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 - 2 Молдова Молдова
12 октомври | 21:30 Холандия Холандия 4 - 1 Швеция Швеция
17 ноември | 18:30 Финландия Финландия 8 - 0 Сан Марино Сан Марино
25 март | 21:30 Унгария Унгария 0 - 4 Холандия Холандия
29 март | 20:00 Швеция Швеция 2 - 1 Молдова Молдова
29 март | 21:30 Холандия Холандия 5 - 3 Унгария Унгария
03 юни | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 - 1 Финландия Финландия
03 юни | 21:30 Молдова Молдова 1 - 4 Швеция Швеция
07 юни | 21:00 Швеция Швеция 5 - 0 Финландия Финландия
07 юни | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 - 3 Унгария Унгария
02 септември | 18:30 Финландия Финландия 4 - 1 Молдова Молдова
02 септември | 20:45 Унгария Унгария 2 - 1 Швеция Швеция
02 септември | 21:30 Холандия Холандия 11 - 0 Сан Марино Сан Марино
06 септември | 20:00 Финландия Финландия 0 - 2 Холандия Холандия
06 септември | 20:45 Молдова Молдова 0 - 2 Унгария Унгария
06 септември | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 - 5 Швеция Швеция
07 октомври | 19:15 Финландия Финландия 1 - 2 Швеция Швеция
07 октомври | 21:30 Холандия Холандия 1 - 0 Молдова Молдова
11 октомври | 21:00 Молдова Молдова 4 - 0 Сан Марино Сан Марино
11 октомври | 21:00 Унгария Унгария 0 - 0 Финландия Финландия
11 октомври | 21:15 Швеция Швеция 3 - 2 Холандия Холандия

Класиране Група F

  отбор м п р з гр т
Гърция Гърция 10 7 3 0 14 - 5 24
Хърватия Хърватия 10 7 1 2 18 - 7 22
Израел Израел 10 5 1 4 13 - 11 16
Латвия Латвия 10 3 2 5 9 - 12 11
Грузия Грузия 10 2 4 4 7 - 9 10
Малта Малта 10 0 1 9 4 - 21 1
02 септември | 21:15 Израел Израел 3 - 1 Малта Малта
03 септември | 21:00 Латвия Латвия 0 - 3 Хърватия Хърватия
03 септември | 21:45 Гърция Гърция 1 - 1 Грузия Грузия
07 септември | 20:00 Грузия Грузия 0 - 0 Израел Израел
07 септември | 20:30 Малта Малта 0 - 2 Латвия Латвия
07 септември | 21:30 Хърватия Хърватия 0 - 0 Гърция Гърция
08 октомври | 20:00 Грузия Грузия 1 - 0 Малта Малта
08 октомври | 21:45 Гърция Гърция 1 - 0 Латвия Латвия
09 октомври | 22:05 Израел Израел 1 - 2 Хърватия Хърватия
12 октомври | 20:00 Латвия Латвия 1 - 1 Грузия Грузия
12 октомври | 21:45 Гърция Гърция 2 - 1 Израел Израел
17 ноември | 18:30 Хърватия Хърватия 3 - 0 Малта Малта
26 март | 19:00 Грузия Грузия 1 - 0 Хърватия Хърватия
26 март | 20:05 Израел Израел 2 - 1 Латвия Латвия
26 март | 21:30 Малта Малта 0 - 1 Гърция Гърция
29 март | 20:05 Израел Израел 1 - 0 Грузия Грузия
03 юни | 21:00 Хърватия Хърватия 2 - 1 Грузия Грузия
04 юни | 19:30 Латвия Латвия 1 - 2 Израел Израел
04 юни | 21:30 Гърция Гърция 3 - 1 Малта Малта
02 септември | 16:05 Израел Израел 0 - 1 Гърция Гърция
02 септември | 20:00 Грузия Грузия 0 - 1 Латвия Латвия
02 септември | 20:00 Малта Малта 1 - 3 Хърватия Хърватия
06 септември | 21:00 Хърватия Хърватия 3 - 1 Израел Израел
06 септември | 21:30 Малта Малта 1 - 1 Грузия Грузия
06 септември | 21:30 Латвия Латвия 1 - 1 Гърция Гърция
07 октомври | 20:00 Латвия Латвия 2 - 0 Малта Малта
07 октомври | 21:45 Гърция Гърция 2 - 0 Хърватия Хърватия
11 октомври | 20:00 Грузия Грузия 1 - 2 Гърция Гърция
11 октомври | 20:00 Малта Малта 0 - 2 Израел Израел
11 октомври | 20:00 Хърватия Хърватия 2 - 0 Латвия Латвия

Класиране Група G

  отбор м п р з гр т
Англия Англия 8 5 3 0 17 - 5 18
Черна гора Черна гора 8 3 3 2 7 - 7 12
Швейцария Швейцария 8 3 2 3 12 - 10 11
Уелс Уелс 8 3 0 5 6 - 10 9
България България 8 1 2 5 3 - 13 5
03 септември | 20:30 Черна гора Черна гора 1 - 0 Уелс Уелс
03 септември | 22:00 Англия Англия 4 - 0 България България
07 септември | 20:30 България България 0 - 1 Черна гора Черна гора
07 септември | 21:45 Швейцария Швейцария 1 - 3 Англия Англия
08 октомври | 21:30 Черна гора Черна гора 1 - 0 Швейцария Швейцария
08 октомври | 21:30 Уелс Уелс 0 - 1 България България
12 октомври | 21:30 Швейцария Швейцария 4 - 1 Уелс Уелс
12 октомври | 22:00 Англия Англия 0 - 0 Черна гора Черна гора
26 март | 17:00 Уелс Уелс 0 - 2 Англия Англия
26 март | 18:45 България България 0 - 0 Швейцария Швейцария
04 юни | 18:45 Англия Англия 2 - 2 Швейцария Швейцария
04 юни | 21:30 Черна гора Черна гора 1 - 1 България България
02 септември | 21:15 България България 0 - 3 Англия Англия
02 септември | 21:45 Уелс Уелс 2 - 1 Черна гора Черна гора
06 септември | 21:30 Швейцария Швейцария 3 - 1 България България
06 септември | 21:45 Англия Англия 1 - 0 Уелс Уелс
07 октомври | 21:45 Уелс Уелс 2 - 0 Швейцария Швейцария
07 октомври | 22:00 Черна гора Черна гора 2 - 2 Англия Англия
11 октомври | 21:05 България България 0 - 1 Уелс Уелс
11 октомври | 21:15 Швейцария Швейцария 2 - 0 Черна гора Черна гора

Класиране Група H

  отбор м п р з гр т
Дания Дания 8 6 1 1 15 - 6 19
Португалия Португалия 8 5 1 2 21 - 12 16
Норвегия Норвегия 8 5 1 2 10 - 7 16
Исландия Исландия 8 1 1 6 6 - 14 4
Кипър Кипър 8 0 2 6 7 - 20 2
03 септември | 22:00 Исландия Исландия 1 - 2 Норвегия Норвегия
03 септември | 22:45 Португалия Португалия 4 - 4 Кипър Кипър
07 септември | 21:15 Дания Дания 1 - 0 Исландия Исландия
07 септември | 21:30 Норвегия Норвегия 1 - 0 Португалия Португалия
08 октомври | 21:00 Кипър Кипър 1 - 2 Норвегия Норвегия
08 октомври | 22:45 Португалия Португалия 3 - 1 Дания Дания
12 октомври | 21:15 Дания Дания 2 - 0 Кипър Кипър
12 октомври | 22:45 Исландия Исландия 1 - 3 Португалия Португалия
26 март | 20:00 Кипър Кипър 0 - 0 Исландия Исландия
26 март | 21:00 Норвегия Норвегия 1 - 1 Дания Дания
04 юни | 21:45 Исландия Исландия 0 - 2 Дания Дания
04 юни | 23:00 Португалия Португалия 1 - 0 Норвегия Норвегия
02 септември | 21:00 Норвегия Норвегия 1 - 0 Исландия Исландия
02 септември | 21:45 Кипър Кипър 0 - 4 Португалия Португалия
06 септември | 21:15 Дания Дания 2 - 0 Норвегия Норвегия
06 септември | 21:45 Исландия Исландия 1 - 0 Кипър Кипър
07 октомври | 21:30 Кипър Кипър 1 - 4 Дания Дания
07 октомври | 23:00 Португалия Португалия 5 - 3 Исландия Исландия
11 октомври | 21:15 Норвегия Норвегия 3 - 1 Кипър Кипър
11 октомври | 21:15 Дания Дания 2 - 1 Португалия Португалия

Класиране Група I

  отбор м п р з гр т
Испания Испания 8 8 0 0 26 - 6 24
Чехия Чехия 8 4 1 3 12 - 8 13
Шотландия Шотландия 8 3 2 3 9 - 10 11
Литва Литва 8 1 2 5 4 - 13 5
Лихтенщайн Лихтенщайн 8 1 1 6 3 - 17 4
03 септември | 21:15 Литва Литва 0 - 0 Шотландия Шотландия
03 септември | 21:45 Лихтенщайн Лихтенщайн 0 - 4 Испания Испания
07 септември | 21:15 Чехия Чехия 0 - 1 Литва Литва
07 септември | 22:00 Шотландия Шотландия 2 - 1 Лихтенщайн Лихтенщайн
08 октомври | 21:15 Чехия Чехия 1 - 0 Шотландия Шотландия
08 октомври | 23:00 Испания Испания 3 - 1 Литва Литва
12 октомври | 21:00 Лихтенщайн Лихтенщайн 0 - 2 Чехия Чехия
12 октомври | 22:00 Шотландия Шотландия 2 - 3 Испания Испания
25 март | 23:00 Испания Испания 2 - 1 Чехия Чехия
29 март | 18:30 Чехия Чехия 2 - 0 Лихтенщайн Лихтенщайн
29 март | 21:45 Литва Литва 1 - 3 Испания Испания
03 юни | 20:30 Лихтенщайн Лихтенщайн 2 - 0 Литва Литва
02 септември | 18:00 Литва Литва 0 - 0 Лихтенщайн Лихтенщайн
03 септември | 17:00 Шотландия Шотландия 2 - 2 Чехия Чехия
06 септември | 22:00 Шотландия Шотландия 1 - 0 Литва Литва
06 септември | 23:00 Испания Испания 6 - 0 Лихтенщайн Лихтенщайн
07 октомври | 21:45 Чехия Чехия 0 - 2 Испания Испания
08 октомври | 20:30 Лихтенщайн Лихтенщайн 0 - 1 Шотландия Шотландия
11 октомври | 21:45 Испания Испания 3 - 1 Шотландия Шотландия
11 октомври | 21:45 Литва Литва 1 - 4 Чехия Чехия