08 юни, петък
19:00 ч. Полша 1 : 1 Гърция Група A коментари видео
21:45 ч. Русия 4 : 1 Чехия Група A коментари видео
09 юни, събота
19:00 ч. Холандия 0 : 1 Дания Група B коментари видео
21:45 ч. Германия 1 : 0 Португалия Група B коментари видео
10 юни, неделя
19:00 ч. Испания 1 : 1 Италия Група C коментари видео
21:45 ч. Ейре 1 : 3 Хърватия Група C коментари видео
11 юни, понеделник
19:00 ч. Франция 1 : 1 Англия Група D коментари видео
21:45 ч. Украйна 2 : 1 Швеция Група D коментари видео
12 юни, вторник
19:00 ч. Гърция 1 : 2 Чехия Група A коментари видео
21:45 ч. Полша 1 : 1 Русия Група A коментари видео
13 юни, сряда
19:00 ч. Дания 2 : 3 Португалия Група B коментари видео
21:45 ч. Холандия 1 : 2 Германия Група B коментари видео
14 юни, четвъртък
19:00 ч. Италия 1 : 1 Хърватия Група C коментари видео
21:45 ч. Испания 4 : 0 Ейре Група C коментари видео
15 юни, петък
19:00 ч. Украйна 0 : 2 Франция Група D коментари видео
21:45 ч. Швеция 2 : 3 Англия Група D коментари видео
16 юни, събота
21:45 ч. Чехия 1 : 0 Полша Група A коментари видео
21:45 ч. Гърция 1 : 0 Русия Група A коментари видео
17 юни, неделя
21:45 ч. Дания 1 : 2 Германия Група B коментари видео
21:45 ч. Португалия 2 : 1 Холандия Група B коментари видео
18 юни, понеделник
21:45 ч. Италия 2 : 0 Ейре Група C коментари видео
21:45 ч. Хърватия 0 : 1 Испания Група C коментари видео
19 юни, вторник
21:45 ч. Англия 1 : 0 Украйна Група D коментари видео
21:45 ч. Швеция 2 : 0 Франция Група D коментари видео
21 юни, четвъртък
21:45 ч. Чехия 0 : 1 Португалия Четвъртфинал коментари видео
22 юни, петък
21:45 ч. Германия 4 : 2 Гърция Четвъртфинал коментари видео
23 юни, събота
21:45 ч. Испания 2 : 0 Франция Четвъртфинал коментари видео
24 юни, неделя
21:45 ч. Англия 2 : 4 Италия Четвъртфинал коментари видео
27 юни, сряда
21:45 ч. Португалия 2 : 4 Испания Полуфинал коментари видео
28 юни, четвъртък
21:45 ч. Германия 1 : 2 Италия Полуфинал коментари видео
01 юли, неделя
21:45 ч. Испания 4 : 0 Италия Финал коментари видео
  1/4 финали (21.06 - 24.06) 1/2 финали (27.06 - 28.06) финал (01.07)
       
       
                           
  Чехия 0  
Португалия 1  
  Португалия 2  
  Испания 4  
Испания 2
  Франция 0  
    Испания
  Италия
  Германия 4  
Гърция 2  
  Германия 1
  Италия 2  
Англия 2
  Италия 4  

Група A

03 септември | 19:00 Казахстан Казахстан 0 : 3 Турция Турция
03 септември | 21:45 Белгия Белгия 0 : 1 Германия Германия
07 септември | 21:00 Турция Турция 3 : 2 Белгия Белгия
07 септември | 21:30 Австрия Австрия 2 : 0 Казахстан Казахстан
07 септември | 21:45 Германия Германия 6 : 1 Азербайджан Азербайджан
08 октомври | 19:00 Казахстан Казахстан 0 : 2 Белгия Белгия
08 октомври | 21:30 Австрия Австрия 3 : 0 Азербайджан Азербайджан
08 октомври | 21:45 Германия Германия 3 : 0 Турция Турция
12 октомври | 18:00 Азербайджан Азербайджан 1 : 0 Турция Турция
12 октомври | 20:00 Казахстан Казахстан 0 : 3 Германия Германия
12 октомври | 21:45 Белгия Белгия 4 : 4 Австрия Австрия
25 март | 21:30 Австрия Австрия 0 : 2 Белгия Белгия
26 март | 21:00 Германия Германия 4 : 0 Казахстан Казахстан
29 март | 20:30 Турция Турция 2 : 0 Австрия Австрия
29 март | 21:45 Белгия Белгия 4 : 1 Азербайджан Азербайджан
03 юни | 16:00 Казахстан Казахстан 2 : 1 Азербайджан Азербайджан
03 юни | 21:35 Австрия Австрия 1 : 2 Германия Германия
03 юни | 21:45 Белгия Белгия 1 : 1 Турция Турция
07 юни | 20:00 Азербайджан Азербайджан 1 : 3 Германия Германия
02 септември | 19:00 Азербайджан Азербайджан 1 : 1 Белгия Белгия
02 септември | 20:00 Турция Турция 2 : 1 Казахстан Казахстан
02 септември | 21:45 Германия Германия 6 : 2 Австрия Австрия
06 септември | 18:00 Азербайджан Азербайджан 3 : 2 Казахстан Казахстан
06 септември | 21:30 Австрия Австрия 0 : 0 Турция Турция
07 октомври | 19:00 Азербайджан Азербайджан 1 : 4 Австрия Австрия
07 октомври | 21:30 Турция Турция 1 : 3 Германия Германия
07 октомври | 21:45 Белгия Белгия 4 : 1 Казахстан Казахстан
11 октомври | 19:00 Казахстан Казахстан 0 : 0 Австрия Австрия
11 октомври | 20:00 Германия Германия 3 : 1 Белгия Белгия
11 октомври | 20:00 Турция Турция 1 : 0 Азербайджан Азербайджан

Група B

03 септември | 18:00 Армения Армения 0 : 1 Ейре Ейре
03 септември | 19:30 Андора Андора 0 : 2 Русия Русия
03 септември | 21:30 Словакия Словакия 1 : 0 Македония Македония
07 септември | 18:00 Русия Русия 0 : 1 Словакия Словакия
07 септември | 21:00 Македония Македония 2 : 2 Армения Армения
07 септември | 21:45 Ейре Ейре 3 : 1 Андора Андора
08 октомври | 18:00 Армения Армения 3 : 1 Словакия Словакия
08 октомври | 20:00 Андора Андора 0 : 2 Македония Македония
08 октомври | 21:45 Ейре Ейре 2 : 3 Русия Русия
12 октомври | 18:00 Армения Армения 4 : 0 Андора Андора
12 октомври | 21:30 Словакия Словакия 1 : 1 Ейре Ейре
12 октомври | 21:30 Македония Македония 0 : 1 Русия Русия
26 март | 17:00 Армения Армения 0 : 0 Русия Русия
26 март | 21:00 Андора Андора 0 : 1 Словакия Словакия
26 март | 21:45 Ейре Ейре 2 : 1 Македония Македония
04 юни | 18:00 Русия Русия 3 : 1 Армения Армения
04 юни | 21:15 Словакия Словакия 1 : 0 Андора Андора
04 юни | 22:30 Македония Македония 0 : 2 Ейре Ейре
02 септември | 19:00 Андора Андора 0 : 3 Армения Армения
02 септември | 19:00 Русия Русия 1 : 0 Македония Македония
02 септември | 21:45 Ейре Ейре 0 : 0 Словакия Словакия
06 септември | 18:00 Русия Русия 0 : 0 Ейре Ейре
06 септември | 21:00 Македония Македония 1 : 0 Андора Андора
06 септември | 21:15 Словакия Словакия 0 : 4 Армения Армения
07 октомври | 18:00 Армения Армения 4 : 1 Македония Македония
07 октомври | 21:15 Словакия Словакия 0 : 1 Русия Русия
07 октомври | 22:30 Андора Андора 0 : 2 Ейре Ейре
11 октомври | 20:45 Ейре Ейре 2 : 1 Армения Армения
11 октомври | 20:45 Русия Русия 6 : 0 Андора Андора
11 октомври | 20:45 Македония Македония 1 : 1 Словакия Словакия

Група C

11 август | 20:00 Естония Естония 2 : 1 Фарьорски острови Фарьорски острови
03 септември | 20:00 Фарьорски острови Фарьорски острови 0 : 3 Сърбия Сърбия
03 септември | 21:30 Естония Естония 1 : 2 Италия Италия
03 септември | 21:45 Словения Словения 0 : 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
07 септември | 21:30 Сърбия Сърбия 1 : 1 Словения Словения
07 септември | 21:50 Италия Италия 5 : 0 Фарьорски острови Фарьорски острови
08 октомври | 21:30 Сърбия Сърбия 1 : 3 Естония Естония
08 октомври | 21:45 Словения Словения 5 : 1 Фарьорски острови Фарьорски острови
08 октомври | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 0 : 0 Италия Италия
12 октомври | 18:00 Фарьорски острови Фарьорски острови 1 : 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
12 октомври | 21:30 Естония Естония 0 : 1 Словения Словения
12 октомври | 21:50 Италия Италия 3 : 0 Сърбия Сърбия
25 март | 21:30 Сърбия Сърбия 2 : 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
25 март | 21:45 Словения Словения 0 : 1 Италия Италия
29 март | 21:30 Естония Естония 1 : 1 Сърбия Сърбия
29 март | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 0 : 0 Словения Словения
03 юни | 20:30 Фарьорски острови Фарьорски острови 0 : 2 Словения Словения
03 юни | 21:45 Италия Италия 3 : 0 Естония Естония
07 юни | 21:30 Фарьорски острови Фарьорски острови 2 : 0 Естония Естония
10 август | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 4 : 0 Фарьорски острови Фарьорски острови
02 септември | 21:45 Фарьорски острови Фарьорски острови 0 : 1 Италия Италия
02 септември | 21:45 Словения Словения 1 : 2 Естония Естония
02 септември | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 0 : 1 Сърбия Сърбия
06 септември | 21:30 Естония Естония 4 : 1 Северна Ирландия Северна Ирландия
06 септември | 21:30 Сърбия Сърбия 3 : 1 Фарьорски острови Фарьорски острови
06 септември | 21:45 Италия Италия 1 : 0 Словения Словения
07 октомври | 21:45 Сърбия Сърбия 1 : 1 Италия Италия
07 октомври | 21:45 Северна Ирландия Северна Ирландия 1 : 2 Естония Естония
11 октомври | 21:45 Италия Италия 3 : 0 Северна Ирландия Северна Ирландия
11 октомври | 21:45 Словения Словения 1 : 0 Сърбия Сърбия

Група D

03 септември | 21:00 Румъния Румъния 1 : 1 Албания Албания
03 септември | 21:15 Люксембург Люксембург 0 : 3 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
03 септември | 22:00 Франция Франция 0 : 1 Беларус Беларус
07 септември | 20:30 Беларус Беларус 0 : 0 Румъния Румъния
07 септември | 21:15 Албания Албания 1 : 0 Люксембург Люксембург
07 септември | 22:00 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 0 : 2 Франция Франция
08 октомври | 21:15 Люксембург Люксембург 0 : 0 Беларус Беларус
08 октомври | 21:30 Албания Албания 1 : 1 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
09 октомври | 22:00 Франция Франция 2 : 0 Румъния Румъния
12 октомври | 20:30 Беларус Беларус 2 : 0 Албания Албания
12 октомври | 22:00 Франция Франция 2 : 0 Люксембург Люксембург
25 март | 22:00 Люксембург Люксембург 0 : 2 Франция Франция
26 март | 20:15 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 2 : 1 Румъния Румъния
26 март | 21:00 Албания Албания 1 : 0 Беларус Беларус
29 март | 20:45 Румъния Румъния 3 : 1 Люксембург Люксембург
03 юни | 21:00 Румъния Румъния 3 : 0 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
03 юни | 21:50 Беларус Беларус 1 : 1 Франция Франция
07 юни | 20:00 Беларус Беларус 2 : 0 Люксембург Люксембург
07 юни | 21:15 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 2 : 0 Албания Албания
02 септември | 20:30 Люксембург Люксембург 0 : 2 Румъния Румъния
02 септември | 20:30 Беларус Беларус 0 : 2 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
02 септември | 22:00 Албания Албания 1 : 2 Франция Франция
06 септември | 21:15 Люксембург Люксембург 2 : 1 Албания Албания
06 септември | 21:15 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 1 : 0 Беларус Беларус
06 септември | 21:30 Румъния Румъния 0 : 0 Франция Франция
07 октомври | 21:00 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 5 : 0 Люксембург Люксембург
07 октомври | 21:30 Румъния Румъния 2 : 2 Беларус Беларус
07 октомври | 22:00 Франция Франция 3 : 0 Албания Албания
11 октомври | 21:00 Албания Албания 1 : 1 Румъния Румъния
11 октомври | 22:00 Франция Франция 1 : 1 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина

Група E

03 септември | 19:30 Молдова Молдова 2 : 0 Финландия Финландия
03 септември | 21:00 Швеция Швеция 2 : 0 Унгария Унгария
03 септември | 21:45 Сан Марино Сан Марино 0 : 5 Холандия Холандия
07 септември | 21:00 Швеция Швеция 6 : 0 Сан Марино Сан Марино
07 септември | 21:30 Холандия Холандия 2 : 1 Финландия Финландия
07 септември | 21:30 Унгария Унгария 2 : 1 Молдова Молдова
08 октомври | 20:00 Унгария Унгария 8 : 0 Сан Марино Сан Марино
08 октомври | 21:30 Молдова Молдова 0 : 1 Холандия Холандия
12 октомври | 18:30 Финландия Финландия 1 : 2 Унгария Унгария
12 октомври | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 : 2 Молдова Молдова
12 октомври | 21:30 Холандия Холандия 4 : 1 Швеция Швеция
17 ноември | 18:30 Финландия Финландия 8 : 0 Сан Марино Сан Марино
25 март | 21:30 Унгария Унгария 0 : 4 Холандия Холандия
29 март | 20:00 Швеция Швеция 2 : 1 Молдова Молдова
29 март | 21:30 Холандия Холандия 5 : 3 Унгария Унгария
03 юни | 21:30 Молдова Молдова 1 : 4 Швеция Швеция
03 юни | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 : 1 Финландия Финландия
07 юни | 21:00 Швеция Швеция 5 : 0 Финландия Финландия
07 юни | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 : 3 Унгария Унгария
02 септември | 18:30 Финландия Финландия 4 : 1 Молдова Молдова
02 септември | 20:45 Унгария Унгария 2 : 1 Швеция Швеция
02 септември | 21:30 Холандия Холандия 11 : 0 Сан Марино Сан Марино
06 септември | 20:00 Финландия Финландия 0 : 2 Холандия Холандия
06 септември | 20:45 Молдова Молдова 0 : 2 Унгария Унгария
06 септември | 21:30 Сан Марино Сан Марино 0 : 5 Швеция Швеция
07 октомври | 19:15 Финландия Финландия 1 : 2 Швеция Швеция
07 октомври | 21:30 Холандия Холандия 1 : 0 Молдова Молдова
11 октомври | 21:00 Молдова Молдова 4 : 0 Сан Марино Сан Марино
11 октомври | 21:00 Унгария Унгария 0 : 0 Финландия Финландия
11 октомври | 21:15 Швеция Швеция 3 : 2 Холандия Холандия

Група F

02 септември | 21:15 Израел Израел 3 : 1 Малта Малта
03 септември | 21:00 Латвия Латвия 0 : 3 Хърватия Хърватия
03 септември | 21:45 Гърция Гърция 1 : 1 Грузия Грузия
07 септември | 20:00 Грузия Грузия 0 : 0 Израел Израел
07 септември | 20:30 Малта Малта 0 : 2 Латвия Латвия
07 септември | 21:30 Хърватия Хърватия 0 : 0 Гърция Гърция
08 октомври | 20:00 Грузия Грузия 1 : 0 Малта Малта
08 октомври | 21:45 Гърция Гърция 1 : 0 Латвия Латвия
09 октомври | 22:05 Израел Израел 1 : 2 Хърватия Хърватия
12 октомври | 20:00 Латвия Латвия 1 : 1 Грузия Грузия
12 октомври | 21:45 Гърция Гърция 2 : 1 Израел Израел
17 ноември | 18:30 Хърватия Хърватия 3 : 0 Малта Малта
26 март | 19:00 Грузия Грузия 1 : 0 Хърватия Хърватия
26 март | 20:05 Израел Израел 2 : 1 Латвия Латвия
26 март | 21:30 Малта Малта 0 : 1 Гърция Гърция
29 март | 20:05 Израел Израел 1 : 0 Грузия Грузия
03 юни | 21:00 Хърватия Хърватия 2 : 1 Грузия Грузия
04 юни | 19:30 Латвия Латвия 1 : 2 Израел Израел
04 юни | 21:30 Гърция Гърция 3 : 1 Малта Малта
02 септември | 16:05 Израел Израел 0 : 1 Гърция Гърция
02 септември | 20:00 Грузия Грузия 0 : 1 Латвия Латвия
02 септември | 20:00 Малта Малта 1 : 3 Хърватия Хърватия
06 септември | 21:00 Хърватия Хърватия 3 : 1 Израел Израел
06 септември | 21:30 Латвия Латвия 1 : 1 Гърция Гърция
06 септември | 21:30 Малта Малта 1 : 1 Грузия Грузия
07 октомври | 20:00 Латвия Латвия 2 : 0 Малта Малта
07 октомври | 21:45 Гърция Гърция 2 : 0 Хърватия Хърватия
11 октомври | 20:00 Грузия Грузия 1 : 2 Гърция Гърция
11 октомври | 20:00 Малта Малта 0 : 2 Израел Израел
11 октомври | 20:00 Хърватия Хърватия 2 : 0 Латвия Латвия

Група G

03 септември | 20:30 Черна гора Черна гора 1 : 0 Уелс Уелс
03 септември | 22:00 Англия Англия 4 : 0 България България
07 септември | 20:30 България България 0 : 1 Черна гора Черна гора
07 септември | 21:45 Швейцария Швейцария 1 : 3 Англия Англия
08 октомври | 21:30 Уелс Уелс 0 : 1 България България
08 октомври | 21:30 Черна гора Черна гора 1 : 0 Швейцария Швейцария
12 октомври | 21:30 Швейцария Швейцария 4 : 1 Уелс Уелс
12 октомври | 22:00 Англия Англия 0 : 0 Черна гора Черна гора
26 март | 17:00 Уелс Уелс 0 : 2 Англия Англия
26 март | 18:45 България България 0 : 0 Швейцария Швейцария
04 юни | 18:45 Англия Англия 2 : 2 Швейцария Швейцария
04 юни | 21:30 Черна гора Черна гора 1 : 1 България България
02 септември | 21:15 България България 0 : 3 Англия Англия
02 септември | 21:45 Уелс Уелс 2 : 1 Черна гора Черна гора
06 септември | 21:30 Швейцария Швейцария 3 : 1 България България
06 септември | 21:45 Англия Англия 1 : 0 Уелс Уелс
07 октомври | 21:45 Уелс Уелс 2 : 0 Швейцария Швейцария
07 октомври | 22:00 Черна гора Черна гора 2 : 2 Англия Англия
11 октомври | 21:05 България България 0 : 1 Уелс Уелс
11 октомври | 21:15 Швейцария Швейцария 2 : 0 Черна гора Черна гора

Група H

03 септември | 22:00 Исландия Исландия 1 : 2 Норвегия Норвегия
03 септември | 22:45 Португалия Португалия 4 : 4 Кипър Кипър
07 септември | 21:15 Дания Дания 1 : 0 Исландия Исландия
07 септември | 21:30 Норвегия Норвегия 1 : 0 Португалия Португалия
08 октомври | 21:00 Кипър Кипър 1 : 2 Норвегия Норвегия
08 октомври | 22:45 Португалия Португалия 3 : 1 Дания Дания
12 октомври | 21:15 Дания Дания 2 : 0 Кипър Кипър
12 октомври | 22:45 Исландия Исландия 1 : 3 Португалия Португалия
26 март | 20:00 Кипър Кипър 0 : 0 Исландия Исландия
26 март | 21:00 Норвегия Норвегия 1 : 1 Дания Дания
04 юни | 21:45 Исландия Исландия 0 : 2 Дания Дания
04 юни | 23:00 Португалия Португалия 1 : 0 Норвегия Норвегия
02 септември | 21:00 Норвегия Норвегия 1 : 0 Исландия Исландия
02 септември | 21:45 Кипър Кипър 0 : 4 Португалия Португалия
06 септември | 21:15 Дания Дания 2 : 0 Норвегия Норвегия
06 септември | 21:45 Исландия Исландия 1 : 0 Кипър Кипър
07 октомври | 21:30 Кипър Кипър 1 : 4 Дания Дания
07 октомври | 23:00 Португалия Португалия 5 : 3 Исландия Исландия
11 октомври | 21:15 Норвегия Норвегия 3 : 1 Кипър Кипър
11 октомври | 21:15 Дания Дания 2 : 1 Португалия Португалия

Група I

03 септември | 21:15 Литва Литва 0 : 0 Шотландия Шотландия
03 септември | 21:45 Лихтенщайн Лихтенщайн 0 : 4 Испания Испания
07 септември | 21:15 Чехия Чехия 0 : 1 Литва Литва
07 септември | 22:00 Шотландия Шотландия 2 : 1 Лихтенщайн Лихтенщайн
08 октомври | 21:15 Чехия Чехия 1 : 0 Шотландия Шотландия
08 октомври | 23:00 Испания Испания 3 : 1 Литва Литва
12 октомври | 21:00 Лихтенщайн Лихтенщайн 0 : 2 Чехия Чехия
12 октомври | 22:00 Шотландия Шотландия 2 : 3 Испания Испания
25 март | 23:00 Испания Испания 2 : 1 Чехия Чехия
29 март | 18:30 Чехия Чехия 2 : 0 Лихтенщайн Лихтенщайн
29 март | 21:45 Литва Литва 1 : 3 Испания Испания
03 юни | 20:30 Лихтенщайн Лихтенщайн 2 : 0 Литва Литва
02 септември | 18:00 Литва Литва 0 : 0 Лихтенщайн Лихтенщайн
03 септември | 17:00 Шотландия Шотландия 2 : 2 Чехия Чехия
06 септември | 22:00 Шотландия Шотландия 1 : 0 Литва Литва
06 септември | 23:00 Испания Испания 6 : 0 Лихтенщайн Лихтенщайн
07 октомври | 21:45 Чехия Чехия 0 : 2 Испания Испания
08 октомври | 20:30 Лихтенщайн Лихтенщайн 0 : 1 Шотландия Шотландия
11 октомври | 21:45 Испания Испания 3 : 1 Шотландия Шотландия
11 октомври | 21:45 Литва Литва 1 : 4 Чехия Чехия
11 ноември | 21:00 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 0 : 0 Португалия Португалия
11 ноември | 21:05 Турция Турция 0 : 3 Хърватия Хърватия
11 ноември | 21:15 Чехия Чехия 2 : 0 Черна гора Черна гора
11 ноември | 21:45 Естония Естония 0 : 4 Ейре Ейре
15 ноември | 21:05 Хърватия Хърватия 0 : 0 Турция Турция
15 ноември | 21:15 Черна гора Черна гора 0 : 1 Чехия Чехия
15 ноември | 21:45 Ейре Ейре 1 : 1 Естония Естония
15 ноември | 23:00 Португалия Португалия 6 : 2 Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина

Група A

08 юни | 19:00 Национален стадион Полша Полша 1 : 1 Гърция Гърция
08 юни | 21:45 Общински стадион Русия Русия 4 : 1 Чехия Чехия
12 юни | 19:00 Общински стадион Гърция Гърция 1 : 2 Чехия Чехия
12 юни | 21:45 Национален стадион Полша Полша 1 : 1 Русия Русия
16 юни | 21:45 Национален стадион Гърция Гърция 1 : 0 Русия Русия
16 юни | 21:45 Общински стадион Чехия Чехия 1 : 0 Полша Полша

Група B

09 юни | 19:00 Металист Холандия Холандия 0 : 1 Дания Дания
09 юни | 21:45 Арена Лвов Германия Германия 1 : 0 Португалия Португалия
13 юни | 19:00 Арена Лвов Дания Дания 2 : 3 Португалия Португалия
13 юни | 21:45 Металист Холандия Холандия 1 : 2 Германия Германия
17 юни | 21:45 Металист Португалия Португалия 2 : 1 Холандия Холандия
17 юни | 21:45 Арена Лвов Дания Дания 1 : 2 Германия Германия

Група C

10 юни | 19:00 ПГЕ Арена Испания Испания 1 : 1 Италия Италия
10 юни | 21:45 Градски стадион Ейре Ейре 1 : 3 Хърватия Хърватия
14 юни | 19:00 Градски стадион Италия Италия 1 : 1 Хърватия Хърватия
14 юни | 21:45 ПГЕ Арена Испания Испания 4 : 0 Ейре Ейре
18 юни | 21:45 ПГЕ Арена Хърватия Хърватия 0 : 1 Испания Испания
18 юни | 21:45 Градски стадион Италия Италия 2 : 0 Ейре Ейре

Група D

11 юни | 19:00 Донбас Арена Франция Франция 1 : 1 Англия Англия
11 юни | 21:45 Олимпийски стадион Украйна Украйна 2 : 1 Швеция Швеция
15 юни | 19:00 Донбас Арена Украйна Украйна 0 : 2 Франция Франция
15 юни | 21:45 Олимпийски стадион Швеция Швеция 2 : 3 Англия Англия
19 юни | 21:45 Олимпийски стадион Швеция Швеция 2 : 0 Франция Франция
19 юни | 21:45 Донбас Арена Англия Англия 1 : 0 Украйна Украйна
27 юни | 21:45 Донбас Арена Португалия Португалия 2 : 4 Испания Испания
28 юни | 21:45 Национален стадион Германия Германия 1 : 2 Италия Италия
01 юли | 21:45 Олимпийски стадион Испания Испания 4 : 0 Италия Италия

Анкета

Заслужено ли Испания защити титлата си?

цитат на деня:

"Трябва да спрем Марио Балотели на всяка цена" - Сеск Фабрегас

знаете ли че...

" Най-големият голмaйстор на европейски първенства е Мишел Платини с девет гола   "