Англия Англия 1 : 0 Украйна Украйна
19 юни | 21:45 |
Съдия:В. Касай | Стадион:Донбас Арена
90' Англия печели Група "D" и на четвъртфиналите се изправя срещу втория в Група "С" Италия
90' Край на мача!
87' Окслейд-Чембърлейн сменя Рууни
87' Жълт картон за груб фаул и на Шевченко
82' Анди Каръл влиза в игра на мястото на Дани Уелбек
81' Силен, но неточен шут на Назаренко
78' Жълт картон за Ашли Коул
78' Галмаш излиза, Назаренко влиза за Украйна
77' Бутко сменя Милевски
75' Опасност за вратата на Украйна, но Пятов внимава
74' Жълт картон за Ракитский
74' Страхотен далечен шут на Коноплянка, Харт с блестящо спасяване
73' Джерард е официално предупреден от съдията
70' Андрий Шевченко влиза в игра под бурните аплодисменти на публиката. Ветеранът сменя Марко Девич
70' Тио Уолкот сменя Джеймс Милнър в състава на Англия
68' Пятов спасява опасен удар на Ашли Коул, резултатът остава непроменен
65' Отново напрежение пред вратата на Англия
63' ТВ повторенията показаха, че при положението на Девич преди малко Джон Тери е изчистил топката, след като тя вероятно е преминала с целия си обем голлинията, но попадение не бе зачетено
63' Жълт картон за Тимошчук
62' Нов невероятен пропуск за Украйна, този път Девич не успя да се разпише
61' Страхотен пропуск на Милевски за Украйна! Нападателят стреля в аут с глава. Той бе в засада, но такава не бе отсъдена
54' Рууни се откъсва напред, но се забавя, Милнър стреля, но лошо
52' Коварно центриране на Хусев, Харт се намесва и избива в корнер
50' Ракитский не успя да намери добре топката след центриране от корнер
48' Рууни се разписа от непосредствена близост, като наказа груба грешка на вратаря на Украйна Пятов, който изпусна нелепо топката след центриране отдясно
48' 1:0 за Англия! Гол на Уейн Рууни!
46' Започна второто полувреме
45' Двата тима правят интересен и приятен за гледане мач, в който засега липсват единствено головете
45' Завърши първото полувреме на мача между Украйна и Англия
42' Пробив на Ярмоленко, но топката е избита в ъглов удар
36' Пробив и центриране отляво на Ашли Йънг, но топката е изчистена
33' Отново напрежение пред вратата на Англия, но отбраната на "Трите лъва" се справя
30' Опасна украинска атака, шут на Ярмоленко, но Харт спасява стабилно
28' Голям пропуск на Рууни! Нападателят стреля в аут с глава от непосредствена близост
24' Много малко не достигна на Рууни да засече топката след хубаво центриране на Джерард
22' Опасен удар на Хусев след грешка на Ашли Йънг. За късмет на Джо Харт топката профучава над вратата му
18' Напрежение пред вратата на Англия, но всичко завършва с неточен шут на Тимошчук
16' Важна намеса на Тери, който успява да попречи на Милевски да достигне до топката
12' Чудесно центриране на Селин отляво, но Девич не успява да нанесе голов удар - украинците пропускат отличен шанс
8' Ярмоленко получава чудесен пак, но не успява да отправи изстрел
7' Гармаш отправя далечен изстрел към вратата на Англия, но не намира целта
6' Рууни опитва пробив отляво, но топката му е избита от играч на Украйна
1' Мачът започна, първи с топката играят украинците
- Край на мача!
- Съставите на двата отбора: АНГЛИЯ: Харт, Джонсън, Лескът, Тери, Коул, Джерард, Милнър, Йънг, Паркър, Рууни, Уелбек; УКРАЙНА: Пятов, Селин, Качериди, Ракитский, Тимошчук, Хусев, Гармаш, Коноплянка, Ярмоленко, Милевски, Девич
- Здравейте, читатели на Sportal.bg, предстои ни да изгледаме решаващия мач от Група "D" на Евро 2012 между Англия и Украйна. Домакините се нуждаят от победа, за да продължат напред, докато на англичаните им е достатъчно и равенство.

Легенда:

Голове Автогол Дузпа Пропусната дузпа Червен картон Жълт картон Втори жълт картон Смяна

Анкета

Заслужено ли Испания защити титлата си?

цитат на деня:

"Трябва да спрем Марио Балотели на всяка цена" - Сеск Фабрегас

знаете ли че...

" Шампионът от Евро 1992 - Дания не се класира за финалите на турнира, а заема мястото на Югославия, която е спряна от участие заради гражданската война в страната "